Dzień Piłkarza!

 

A ten dla wszystkich „rekordzistów” odbędzie się już w najbliższą niedzielę!!!

Jak zwykle całą „biało-zieloną” społeczność prezes klubu – Janusz Szymura, zaprasza na stadion przy ul Startowej 13. W doskonałych nastrojach już po zakończeniu sezonu 2015/2016 i przy równie dobrej (mamy nadzieję) pogodzie odbędzie się doroczne spotkanie, którego głównymi bohaterami będą reprezentanci wszystkich drużyn Rekordu oraz ich szkoleniowcy. Tradycyjnie podsumowane zostaną rozgrywki z udziałem każdej z naszych drużyn, a wiodące postaci zostaną uhonorowane okolicznościowymi wyróżnieniami. Nie uchylając zanadto tajemnicy scenariusza, zdradźmy iż m.in. tytuły MVP sezonu w ligowych zespołach seniorskich otrzymają – Piotr Szymura i Michał Bojdys oraz zawodnicy uznani za „odkrycie” minionych rozgrywek – Michał Kałuża i Mateusz Kubica. Po raz pierwszy wyróżnieni zostaną najlepsi strzelcy sezonu w „ogólno-rekordowej” klasyfikacji sezonu. W trakcie spotkania planowany jest także szczególny akcent - podziękowanie za wieloletnią grę w „biało-zielonych” barwach naszego zespołu Futsal Ekstraklasy, kończącemu karierę zawodniczą – Pawłowi Machurze.

Całość zwieńczą oczywiście rozgrywki piłkarskie… wszystkich ze wszystkimi, czyli towarzyskie mecze z udziałem zawodniczek i zawodników Rekordu oraz szkoleniowców i Rodziców. Innych atrakcji, w tym dla najmłodszych uczestników popołudniowego pikniku-zabawy również nie zabraknie. Tym serdeczniej zapraszamy wszystkich „rekordzistów” z rodzinami i sympatykami naszego klubu.

Niedziela (19 czerwca br.), godz. 15:00, stadion przy ul Startowej 13 – zapraszamy!

 

SPONSOR TECHNICZNY: PARTNERZY: PATRONI MEDIALNI: