Turniej o Puchar im. W. Smolarka – finały

Nieoficjalne MP 14-latków dobiegły końca, zwyciężyła reprezentacja Mazowieckiego ZPN!

Za nami spotkania finałowe oraz rozgrywki w grupach eliminacyjnych. Te nie były udane dla gospodarzy – reprezentantów Śląska. Podopieczni trenerów Macieja Mizi i Damian Łukasika ukończyli rywalizację w grupie II na czwartej pozycji, z jednopunktowym dorobkiem, i ostatecznie zostali sklasyfikowani na 7-8 miejscu ex-aequo z ekipą Świętokrzyskiego ZPN. Przypomnijmy, iż w składzie kadry Śląskiego ZPN było czterech graczy Rekordu: Maciej Marek, Michał Jura, Daniel Iwanek i Piotr Wyroba. Z klubowych wątków wypada również zaznaczyć, że pięć spotkań eliminacyjnych odbyło się na bielskim obiekcie przy Startowej 13.

Wracając do turniejowych zmagań i rezultatów. Na 5-6 miejscu uplasowały się reprezentacje Małopolski i Wielkopolski. Niedzielne mecze finałowe rozegrano na obiekcie MRKS w Czechowicach-Dziedzicach.