Spora dawka meczów o ligowe punkty, ich wyniki - poniżej.

III wojewódzka Liga Trampkarzy

Polonia Łaziska Górne – Rekord II Bielsko-Biała 4:2 (2:1)

Rekord: Bizoń – Antczak, Herma, Ceglarek, Kudrys, Piszczek, Banasik, Flaka, Fiedor, Melanik, Olszowski oraz Radomski, Szoblik

Gole: Olszewski, Melanik po 1

Pomeczowa opinia trenera – Dariusz Rucki :- Nie potrafiliśmy się odnaleźć na „lotnisku” , na którym dzisiaj przyszło nam grać. Przeciwnik grał prostymi środkami, długą piłką na bardzo szybkie skrzydła. Niestety dzisiaj na nas to wystarczyło.

III Wojewódzka Liga Młodzików (‘05)

Rekord II Bielsko-Biała – Lukam Skoczów 1:3 (1:0)

Rekord: Pijanowski – Olszewski, Pająk, Mertens, Riva, Koperniak, Wanat, Gałuszka oraz Świerkosz, Kurowski, Fuczik, Bandura, Duźniak, Bohaczyk

Gol: Riva

Pomeczowa opinia trenera – Bogusław Matloch : - Do 50 minuty było 1:0 dla nas, później w 7 minucie lider posłał nas trzy razy na deski. Cały mecz walczyli chłopcy jak równy z równym i należą się im słowa pochwały. Najważniejszy jest dla tych chłopców stały progres umiejętności, który po dzisiejszym meczu był widoczny. PS. Akcja z ostatniej minuty Olszewski „Rabona”  do Pająka, niewykorzystana „setka” – palce lizać.

I Wojewódzka Liga Juniorów

MOSiR Jastrzębie – Rekord Bielsko-Biała 2:2 (1:2)

Gole: Tański, Czernek po 1

Rekord: Urbaczewski – Czernek, Surmiak (Lach), Haczek, Michałek, Dudek, Gąsior, Dziadek, Madzia, Tański, Ficek (Łomankiewicz)

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Kuś: - Bardzo dobre spotkanie z obu stron, co potwierdził trener zespołu z Jastrzębia. Piękne bramki Tańskiego i Czernka. Myślę, że mamy szansę na pierwszą piątkę w tabeli.

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Rekord Bielsko-Biała – Piast Gliwice 1:1 (1:1)

Gol: Krzempek

Rekord: Iwanek – Huczek, Heller, Bernat, Krzempek, Kruczek, Łasak, Kubica (Hoszek), Holesz, Sordyl (Gomola), Gawryś (Janik)

Pomeczowa opinia trenera – Szymon Niemczyk: - Drugi raz remisujemy z Piastem i drugi raz ten jeden punkt przyjmujemy z pewną dozą goryczy, z poczuciem utraty dwóch punktów. Ponownie sytuacja kadrowa przed i w trakcie meczu nie była dla mnie komfortowa – jeden zawodnik jeszcze w trakcie rozgrzewki zgłosił niedyspozycję, drugi doznał kontuzji w 35. minucie. Być może w ten słoneczny dzień, to tych dwóch zmian zabrakło, by odnieść zwycięstwo. Niemniej dziękuję drużynie za walkę do końca, jak również podziękowania za możliwość gry na płycie głównej.

I Wojewódzka Liga Młodzików (‘04)

Unia Racibórz – Rekord Bielsko-Biała 0:4 (0:2)

Gol: Folek-2, Mucha, Noga po 1

Rekord: Pach (Szkucik) – Matloch, Stasica, Mucha, Krzempek, Pechciński, Noga, Folek, Zątek oraz Łękawa, Panewka, Kowaliczek

Pomeczowa opinia trenera – Bogusław Matloch:- Z wygrywaniem jest jak ze smakowaniem lodów, nigdy się nie znudzi. Czasami tylko przeciwnik nie pozwala dokończyć smakowania. Zagraliśmy dzisiaj prawie perfekcyjnie. Z meczu na mecz gramy tak jak zakładałem. Gratulacje dla całej drużyny, ale zawodnikiem meczu był Krzempek. P.S. Już czekamy na następne porcje lodów.

B-klasa

Rekord II Bielsko-Biała – Sokół Zabrzeg  3:0  walkower (zespół gości nie stawił się)

Rekord: Prostek - Wawak, Harat, Uczniak, Glenc, Pękala, Byrdy, Lach, Słomka, Obracaj, Janik

Pomeczowa opinia trenera – Krzysztof Dybczyński: - Szkoda mi tylko chłopaków, że musieli przyjechać, a nie mogli rozegrać spotkania.

III Liga kobiet, gr. śląska

UKS Gamów – Rekord II Bielsko-Biała 0:1 (0:1)

Gol: Gabzdyl

Rekord: Berdys, Lach, Kupczak, Gabzdyl, Szary, Pomietło, Ruzhytska, Sukiennik, Płócienniczak, Białczak, Więzik

Pomeczowa opinia trenera – Jakub Budzich - Patrząc tylko na ten mecz można stwierdzić, że piłka nożna nie jest sprawiedliwa. Ale jesienią to my byliśmy lepsi, a przegraliśmy. Duże gratulacje dla dziewczyn, które w jedenastkę wywalczyły taki wynik.