Tak grała młodzież - 15.05.2016 r.

Wynik, składy, gole i pomeczowe opinie po kolejnej dawce ligowych meczów z udziałem "rekordzistów".

Niedziela – 15.05.2016 r.

III Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Rekord II Bielsko-Biała – UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice 3:0 (2:0)

Gole: Miłoń - 2, Kwieciński - 1

Rekord: Syc - Gomola (Waliczek), Olszewski (Żuchniewicz), Adamus, Bystroń, Byrdy, Stawicki (Maj), Miłoń (Dusza Sach), Zontek, Skrzela (Ziółkowski), Kwieciński

Pomeczowa opinia trenera -Piotr Jaroszek: - Każdy mecz na naszym boisku wygląda tak samo. Drużyna przeciwna się broni w niskim pressingu, a my musimy grać atak pozycyjny. Po strzeleniu pierwszej bramki mecz się otwiera i jest nam łatwiej. Tak też było dzisiaj. Gratulacje za konsekwencję w grze.

III Wojewódzka Liga Trampkarzy

Tyski Sport S.A. – Rekord II Bielsko-Biała 2:3 (1:2)

Gole: Mielnikiewicz - 2, Kopacz - 1

Rekord: Kurowski - Antczak, Szopa, Herma, Piela, Kopacz, Paciecha, Jasków, Olszowski, Szoblik, Mielnikiewicz oraz Radomski, Banasik, Kudrys

Pomeczowa opinia trenera -Jakub Budzich: - Nie był to najpiękniejszy mecz, ale trzeba mieć charakter, żeby nie grając najlepiej wygrać mecz na szczycie. Za ten charakter duże brawa.

I Wojewódzka Liga Juniorów

ROW 1964 Rybnik – Rekord Bielsko-Biała 0:2 (0:0)

Gole: Haczek, Hilbrycht po 1

Rekord: Urbaczewski - Czernek (Kucharski), Surmiak, Haczek, Wielgus (Lach), Dudek, Gąsior, Dziadek, Madzia, Hilbrycht, Ficek (Michałek)

Pomeczowa opinia trenera -Piotr Kuś: - Mecz był wyrównany do stanu 0:1. Potem przewaga drużyny Rekordu była już zdecydowana. Gospodarze w drugiej połowie gry praktycznie nie zagrozili naszej bramce.

III Wojewódzka Liga Młodzików (’05)

Rekord II Bielsko-Biała – Zapora Porąbka 5:3 (0:2)

Gole: Olszewski - 2, Riva, Pająk, Sekuła po 1

Rekord: Świerkosz - Olszewski, Matykiewicz, Mertens, Rusin, Śliwka, Sekuła, Kantor, Pająk oraz Biela, Żyrek, Riva, Kensy

Pomeczowa opinia trenera -Maciej Tokarczyk: - To nie był dobry mecz w naszym wykonaniu. Cieszy natomiast, że mimo dwubramkowej straty chłopcy cały czas grali konsekwentnie, z wiarą we własne możliwości. Po raz kolejny pokazali odpowiednie dla sportowców cechy mentalne. Gratulacje dla drużyny przeciwnej za dobrą postawę.

B-klasa

Rekord II Bielsko-Biała – Orzeł Kozy 4:1 (1:0)

Gol: Kucharski - 3, Łomankiewicz - 1

Rekord: Prostek - Błasikiewicz, Michałek (Uczniak), Worek, Lekki, Harat, Słomka (Romek), Pękala, Maj, Bucki, Łomankiewicz (Kucharski)

Pomeczowa opinia trenera - Krzysztof Dybczyński: - Zagraliśmy bardzo poprawnie. W drugiej połowie obudził się Kucharski i przypomniał sobie jak zdobywa się gole. Wynik oddaje obraz wydarzeń na boisku.