Ligowy piątek i sobota w wykonaniu młodzieżowych zespołów Rekordu - wyniki.

Piątek – 13.05.2016 r.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy

Rekord Bielsko-Biała – Raków Częstochowa 4:0 (2:0)

Gole: Fiedor, Kozina, Piszczek, Melanik  po 1

Pomeczowa opinia trenera: Bartosz Woźniak:- Zasłużone zwycięstwo po dobrej grze. Pozmieniałem pozycje niektórym zawodnikom i wszyscy zdali "egzamin" z wynikiem bardzo dobrym. Gratulacje dla drużyny.

Rekord: Byrski (Jurzak) – Iwan, Nowak, Jura, Babicki, Flaka, Janik, Piszczek, Fiedor, Groń, Kozina oraz Ceglarek, Melanik

Sobota – 14.05.2016 r.

I Wojewódzka Liga Młodzików (‘04)

Rekord Bielsko-Biała – BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:0 (2:0)

Gole: Mucha - 3, Pechciński - 1

Rekord: Pach - Matloch, Stasica, Mucha, Krupa, Pechciński, Noga, Folek, Gałuska oraz Boryń, Łękawa, Zatek, Bohaczyk

Pomeczowa opinia: Bogusław Matloch:-  Uwielbiam oglądać mecze dzieci, jest w nich to co najwartościowsze w sporcie. W dzisiejszym meczu tak było. Duże słowa uznania dla przeciwników, którzy zgrali bardzo dobry mecz, mimo że przegrali. Dominowaliśmy w tym meczu w grze 1 na 1, a to zawsze stanowi klucz do wygranej. Gratulacje dla wszystkich „aktorów” dzisiejszego spektaklu, przede wszystkim za chęć grania, której często brakuje dorosłym. Dzisiejsze zwycięstwo dedykujemy Żelkowi (smaruj się dobrze).

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Gwarek Zabrze – Rekord Bielsko-Biała 0:0

Rekord: Iwanek - Huczek, Hoszek, Bernat, Kubica, Łasak (Janik), Skęczek, Holesz, Kruczek, Sordyl, Krzempek (Obracaj)

Pomeczowa opinia: Szymon Niemczyk:- Z różnych przyczyn nie mogłem dziś skorzystać  z usług aż siedmiu moich piłkarzy! Mimo to dwunastu zawodników z pola i dwóch bramkarzy wywiozło cenny punkt z boiska lidera rozgrywek. Dodatkowo na 10. minut przed końcem meczu Krzysiek Iwanek obronił rzut karny. Seria podtrzymana - 8. mecz z rzędu bez porażki! Ten mecz drużyna dedykuje Kubie Maślakowi, który na środowym treningu złamał nogę.

III Wojewódzka Liga Młodzików (‘04)

APN GKS III Tychy – Rekord II Bielsko-Biała  0:0

Rekord: Jabłoński - Dziedzic, Panewka, Kurowski, Fuczik, Bandura, Duzniak, Jachym, Cholewa

Pomeczowa opinia: Bogusław Matloch:- Każdy mecz jest wielkim przeżyciem dla tych chłopców. Zazdroszczę im tych przeżyć. Trener często tak bardzo chce, że mógłby grać na boisku razem z zawodnikami. Pokazaliśmy dobrą grę ( fragmentami ), to cieszy. Chłopcy grają tak jak trenujemy i to najważniejszy cel.

II Wojewódzka Liga Trampkarzy

Rekord Bielsko-Biała - MOSiR Jastrzębie  5:0 (4:0)

Gole: Kowalczyk, Mucha, Wróblewski po 1, Guzdek - 2

Rekord: Kowalczyk  (Kurowski) - Wala, Gołąbek, Szafran, Kowalczyk, Mucha, Wróblewski, Oleś, Guzdek, Michalczyk oraz  Mojżesz, Tatarczyk, Żurek

Pomeczowa opinia: Daniel Gala: - Chłopcy dobrze zagrali dzisiaj tylko przez pierwsze 15. minut. Strzeliliśmy 3 bramki i niewiadomo dlaczego przestali grać…  Z drugiej strony brawa dla zawodników, bo sztuką jest wygrać 5:0 w momencie, gry gra się nie klei.

II Wojewódzka Liga Młodzików (‘03)

Siódemka Tychy – Rekord Bielsko-Biała 1:1 (0:1)

Gole: Migas

Rekord: Boryń - Wieja, Kubacki, Torchalski, Dudajek, Migas, Hutyra, Pasierbek, Gawlak oraz Pietraszko, Polak, Chrobok, Szczotka, Karwacki, Janosz

Pomeczowa opinia: Mariusz Gąsiorek: - Zagraliśmy dwie rożne połowy gdyby pierwsza połowa wyglądała tak jak druga to cieszylibyśmy się ze zwycięstwa a tak szanujemy remis, który mógł nam się wymknąć w końcówce. Duże brawa i podziw dla naszego bramkarz, który uratował nam wynik. Dziękuję również pozostałym chłopcom za grę i walkę do końca meczu bo sporo się napracowali.