Tak grała młodzież - 8.05.2016 r.

Wyniki, składy, bramki i trenerskie opinie, po niedzielnych meczach młodych "rekordzistów".

Niedziela – 8.05.2016 r.

II Wojewódzka Liga Młodzików (’03)

Rekord Bielsko-Biała – APN GKS Tychy 1:2 (1:1)

Gol: Torchalski

Rekord: Pietraszko (Przybyła) – Wieja, Kubacki, Torchalski, Dudajek, Hutyra, Migas, Pasierbek, Gawlak oraz Pytel, Szczotka, Karwacki, Szpyrka

Pomeczowa opinia trenera- Mariusz Gąsiorek: - Mecz źle się ułożył od samego początku, bo w drugiej minucie straciliśmy bramkę. Potrzeba było czasu, aby wejść odpowiednio w mecz. Niestety końcówka nie należała do nas, gdyż to przeciwnik na trzy minuty przed końcem zdobył zwycięską bramkę. Ja dziękuję chłopcom za zaangażowanie i walkę do samego końca.

I Wojewódzka Liga Juniorów Starszych

Rekord Bielsko-Biała – Piast Gliwice 2:3 (1:1)

Gol: Hilbrycht, Haczek

Rekord: Urbaczewski – Lach (Łomankiewicz), Kucharski (Skęczek), Haczek, Wielgus, Dudek, Gąsior, Dziadek, Madzia, Hilbrycht (Surmiak,Michałek), Tański

Pomeczowa opinia trenera- Piotr Kuś: - Mecz był bardzo dramatyczny, a jacyś zawodnicy z bardzo niskim IQ próbowali przedłużyć zawody o dalsze minuty. Piast nie przypadkiem jest liderem.

III Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych (’05)

Rekord II Bielsko-Biała – Piast Cieszyn 5:0 (1:0)

Gole: Płonka, Koperniak, Olszewski, Śliwka, Riva po 1

Rekord: Pijanowski – Olszewski, Matykiewicz, Mertens, Riva, Śliwka, Żyrek, Rusin, Płonka oraz Koperniak, Wierzbicki

Pomeczowa opinia trenera- Bogusław Matloch: - Zdecydowane zwycięstwo. Bardzo poprawna gra. Chłopaki rozumieją i wiedzą nad czym mają popracować. Gratulacje za udaną grę.

I Wojewódzka Liga Młodzików (’04)

Rekord Bielsko-Biała – Rozwój Katowice 5:1 (2:1)

Gole: Mucha - 3, Folek, Zątek po 1

Rekord: Szkucik (Pach) – Matloch, Stasica, Mucha, Krupa, Kowaliczek, Noga, Folek, Krzempek oraz Łękawa, Zątek, Pechciński

Pomeczowa opinia trenera-Bogusław Matloch: - Wynik jest zadowalający, ale nie o taką formę mi chodzi. Jedynym przeciwnikiem, na którego nie znamy skutecznego sposobu - to nasze umysły. Ale to właśnie w całym szkoleniu klucz do sukcesu. Czekam na odrodzenie się niektórych zawodników (ci chłopcy potrafią naprawdę dobrze grać w piłkę). Teraz już wiem, że w tej lidze możemy wygrać z każdym. Ważne, że po takim meczu chłopaki są zadowoleni, bo o to chodzi w rywalizacji dzieci. Trener nie wygrał jeszcze żadnego meczu. Gratulacje za dzisiejszy mecz, już czekamy na następny.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy

Rozwój Katowice – Rekord Bielsko-Biała 3:2 (0:2)

Gole: Kozina - 2

Rekord: Jurzak (Byrski) – Kozina, Jura, Melanik, Fiedor, Janik, Flaka, Groń, Babicki, Nowak, Iwan oraz Ceglarek, Piszczek, Olszowski

Pomeczowa opinia trenera- Bartosz Woźniak: - Bardzo dobra pierwsza połowa na tle bardzo dobrej drużyny wzmocnionej kadrowiczami PZPN w kategorii U-15. Można być bardzo zadowolonym z pierwszej połowy, gdyż cała drużyna realizowała założenia taktyczne. Indywidualna dyspozycja M. Koziny spowodowała to, że prowadziliśmy 2:0. Wydawało się, że mamy mecz pod kontrolą. Druga połowa zaczęła się bardzo źle dla nas ponieważ sędzia odgwizdał rzut karny. Drużyna przeciwna wytrąciła nam wszystkie atuty z rąk…

III Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych (’04)

Rekord II Bielsko-Biała – UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice 11:0 (4:0)

Gole: Bohaczyk - 6, Jachym - 2, Danisiewicz, Bandura, Panewka po 1

Rekord: Szumilas – Dziedzic, Panewka, Kurowski, Fuczik, Bandura, Duźniak, Jachym, Cholewa oraz Danisiewicz, Siwek, Gałuszka, Bohaczyk, Zaucha

Pomeczowa opinia trenera-Bogusław Matloch: - Moja drużyna jest bardzo zadowolona, no bo taki wynik jest do tego powodem. Tak naprawdę to chłopaki powinni zrozumieć, że takich meczów nie powinno się rozgrywać. Muszą rywalizować na innym poziomie, żeby osiągnąć progres. Choć na przykładzie niektórych zawodników ten postęp jest widoczny. Jestem z tego zadowolony, bo moja praca idzie we właściwym kierunku. Gratulacje za zaangażowanie i dzisiejszą walkę na boisku dla całej drużyny.