Tak przedstawiają się wyniki już majowej kolejki spotkań ligowych.

II Wojewódzka Liga Młodzików (’03)

Rekord Bielsko-Biała – Beskid Skoczów 2:1 (0:0)

Gole: Migas, Mucha po 1

Rekord: Pietraszko - Kubacki, Kreczkowski, Janosz, Dudajek, Pasierbek, Hutyra, Migas, Gawlak oraz Boryń, Pytel, Chrobok, Krzempek, Mucha

Pomeczowa opinia treneraMariusz Gąsiorek: -Tego zwycięstwa potrzebowaliśmy jak człowiek tlenu pod wodą. Po dobrych poprzednich meczach, gdzie brakowało nam zwycięstwa dziś mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że chłopcy wykonali kawał dobrej roboty na boisku a zwycięstwo to im się należało. Dziękuję za to, że grali do końca bo drogę jaką pokonali do 1:0 na 1:1 a ostatecznie na 2:1 pozwala wierzyć, że mogę na nich liczyć, a im uwierzyć  w siebie, że gra do samego końca się opłaca.

I Wojewódzka Liga Juniorów

Rekord Bielsko-Biała – Polonia Bytom 3:2 (1:0)

Gole: Lach - 1, Haczek - 2

Rekord:  Urbaczewski - Madzia, Tański (Łasak), Haczek, Dziadek, Dudek, Gąsior, Hilbrycht, Kucharski (Huczek), Surmiak (Lach), Michałek (Wielgus)

Pomeczowa opinia trenera – Piotr Kuś:  - Zamiast wygrać różnicą 5 – 6 bramek wygrywamy 3 : 2, goście strzelają bramkę z dyskusyjnego karnego na 1 : 1 a w 75. minucie zaczynamy się bać o wynik. Sama gra – miło było patrzeć na swobodę gry i stwarzanie sobie sytuacji podbramkowych.

III Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych (’05)

Rekord II Bielsko-Biała – UKS APN Góral Istebna 2:1 (1:1)

Gole: Riva - 2

Rekord: Świerkosz - Śliwka, Olszewski, Mertens, Wanat, Matykiewicz, Żyrek, Riva, Pająk oraz Pijanowski, Koperniak, Sekuła, Biela

Pomeczowa opinia trenera – Maciej Tokarczyk:  - Uważam, że z przebiegu meczu byliśmy drużyną zdecydowanie lepszą. Szkoda niewykorzystanych licznych sytuacji. Dziś widziałem zespół, który walczył i wierzył w siebie. Kolejny raz chłopcy pokazują, że mają odpowiednia charakter do sportu.

B-klasa seniorów

Rekord II Bielsko-Biała – Ligota Centrum  5:1 (1:0)

Gole: Harat, Barański po 2, Maj

Rekord: Prostek - Holesz (Barański), Lekki, Worek, Glenc (Błasikiewicz), Słomka (Janik), Harat, Maj, Pękala, Bucki, Łomankiewicz (Uczniak)

Pomeczowa opinia trenera - Krzysztof Dybczyński: - Ligota długo się broniła. Mecz otworzył się tak naprawdę w drugiej połowie. Z przebiegu gry zasłużyliśmy zdecydowanie na te trzy punkty.