Poniżej znajdziecie wyniki niedzielnych potyczek naszej młodzieży.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy

RKP ROW Rybnik – Rekord Bielsko-Biała 0:4 (0:2)

Gole: Iwanek - 2, Jura, Fiedor po 1

Rekord: Jurzak - Iwanek, Kozina, Nowak,  Iwan, Ceglarek, Flaka, Groń, Jura, Janik, Fiedor oraz Byrski, Babicki, Melanik, Kania

Pomeczowa opinia trenera – Bartosz Woźniak: - Bardzo dobre zawody w naszym wykonaniu. Z niecierpliwością czekamy na mecz w środę z Rozwojem Katowice, przed którym jestem pełen optymizmu. Gratuluję chłopakom, pod względem cech wolicjonalnych i organizacji gry mecz był na wysokim poziomie w naszym wykonaniu.

III Liga Kobiet, gr. śląska 2

Rekord II Bielsko-Biała – KKP Mikołów 1:1 (1:0)

Gole: Rusin - 1

Rekord: Sukiennik (Berdys) - Bysko (Chowaniec), Płócienniczak, Gabzdyl, Kołek, Ziejka, Niedziela, Rusin, Pomietło, Szary (Kawalec), Białczyk

Pomeczowa opinia trenera – Jakub Budzich: - Chwila nieuwagi na początku drugiej połowy kosztowała nas utratę punktów.

I Wojewódzka Liga Juniorów Starszych

Rekord Bielsko-Biała – Drzewiarz Jasienica 8:1 (4:0)

Gole: Haczek, Gąsior po 2, Borowicz, Dziadek, Czernek, Łomankiewicz po 1

Rekord: Urbaczewski - Lach (Ficek), Wielgus (Michałek), Haczek, Borowicz (Wawak), Dudek, Gąsior, Dziadek (Kucharski), Madzia, Czernek (Łomankiewicz), Surmiak

Pomeczowa opinia trenera – Piotr Kuś: - Drzewiarz Jasienica to ostatnia drużyna na śląsku , z którą do tej pory nigdy nie wygraliśmy w Śląskiej Lidze Juniorów. Pierwsza bramka padła zanim upłynęła pierwsza minuta. Mecz był zakończony punktowo po dziesięciu minutach gdy było 2:0.

III Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych (‘04)

Siódemka Tychy – Rekord II Bielsko-Biała 8:2 (4:0)

Gole: Cholewa, Szkucik po 1

Rekord: Jabloński - Cholewa, Siwek, Dziedzic, Jachym, Fuczik, Kurowski, Duźniak, Jasiczek, Polak, Bandura oraz Szkucik, Zaucha, Panewka, Danisiewicz

Pomeczowa opinia trenera – Bogusław Matloch: - Zagraliśmy podobnie jak tydzień temu, tylko zmienił się przeciwnik. Tej zmiany nie zauważyli moi zawodnicy. Zanim zareagowaliśmy pozytywnie było już 0:4! No cóż, pozostaje nam pokorna praca i zmiana mentalności. Jestem spokojny, że z każdym meczem będziemy popełniać mniej błędów.

B-Klasa

Rekord II Bielsko-Biała – Słowian Łodygowice 8:1 (3:1)

Gole: Bucki - 4, Łomankiewicz - 2 ,Lach, Michałek po 1

Rekord: Szczepańczyk - Błasikiewicz, Worek, Glenc (Wawak), Młynek, Pękala, Uczniak, Lach (Michałek), Słomka (Barański), Kucharski (Łomankiewicz), Bucki

Pomeczowa opinia trenera – Krzysztof Dybczyński: - Udana inauguracja rundy wiosennej. Szkoda straconego gola w 40 sekundzie meczu. Teraz gramy z liderem i ten mecz jest dla nas najważniejszy.