Media o meczu

O zwycięskiej potyczce Rekordu z Pogonią ’04 w relacjach i foto-galeriach.

Właściwie można powiedzieć, że w pojedynku dwóch najlepszych zespołów ubiegłego sezonu został zachowany porządek zarówno minionych rozgrywek jak i aktualnej tabeli Futsal Ekstraklasy. Jedyne co może zaskakiwać to skala - Rekordziści wysoko i nadspodziewanie łatwo pokonali dzisiaj szczecińską Pogoń.

W ostatnich latach potyczka Rekordu z Pogonią należałaby do szlagierów Futsal Ekstraklasy. Obecnie jednak wysoki poziom trzymają tylko bielszczanie, co widać było na parkiecie hali w Cygańskim Lesie.

Rekord Bielsko-Biała po raz drugi w tym sezonie rozgromił Pogoń '04 Szczecin. Wicemistrzowie ulegli mistrzom 1:8. Na początku żadna z drużyn nie miała wyraźnej przewagi. Oba zespoły stwarzały sobie sytuacje pod bramką przeciwników. Dokładniej piłkę rozgrywali gospodarze i w 6. minucie bliski zapewnienia im prowadzenia był Jan Janovsky. Czech jednak minimalnie się pomylił i piłka minęła lewy słupek bramki Łukasza Koszmidera.

Wysoko, pewnie i efektownie mistrzowie Polski ograli wicemistrzów kraju. To miał być trudny mecz, a na pewno mało kto spodziewał się takiego wyniku. Rekord nie miał jednak słabych punktów i w każdym elemencie prezentował się wyśmienicie - był skuteczny zarówno w obronie, jak i pod bramką rywali. Nie ma wątpliwości, że był to najlepszy mecz w wykonaniu "Rekordzistów" w tym sezonie.

Piękny dla oka futsal zaprezentowali we własnej hali mistrzowie Polski. Bielski zespół wysoko pokonał Pogoń Szczecin i umocnił się na trzeciej pozycji w tabeli ekstraklasy.

Efektywny i efektowny futsal zaprezentował bielski Rekord w starciu z Pogonią Szczecin. Goście byli momentami bezradni. Aktualny mistrz Polski wicemistrza ograł wysoko.

Szczecinian chyba zbyt mocno wymęczyła podróż na drugi kraniec Polski, bo w meczu z trzecim zespołem w tabeli zanotowali rekordowo wysoką porażkę. Pierwsza połowa spotkania była jeszcze w miarę wyrównana, ale po przerwie bezdyskusyjna już była dominacja gospodarzy, którzy wciągu siedmiu minut (między 18 i 35) strzelili aż cztery gole, nie tracąc w tym czasie żadnego.

Zawodnicy Rekordu pokonali na własnym parkiecie wicemistrzów kraju. Wysokie zwycięstwo odnieśli zawodnicy Rekordu Bielsko-Biała, pokonując na własnym parkiecie wicemistrzów kraju, aż 8:1. Choć biało-zieloni długo nie mogli pokonać, na hali przy Startowej, drużyny ze Szczecina, bo aż od 2011, to wczoraj zrobili to w doskonałym stylu.