Media o meczu

Kilka ciekawych artykułów o wczorajszym meczu...

Takich emocji w końcówce spotkania Rekordu z Remedium chyba mało kto się spodziewał. Pyskowiczanie szukali bramki dającej jeden punkt, a okazji do tego im nie brakowało. – Pozostałe mecze do końca sezonu będą podobnie wyglądać – podsumował trener zwycięskiej ekipy, Adam Kryger.

Podopieczni Adama Krygera do rywalizacji w ramach 17. kolejki przystępowali w roli faworyta zdecydowanego. Wszak przed własną publicznością podejmowali drużynę zajmującą w tabeli miejsce od końca trzecie. Bielszczanie analizując ostatnie pojedynki z Remedium spodziewali się trudnego spotkania. Przeprawa rzeczywiście do łatwych nie należała. Losy meczu i punktów, które można było zgarnąć, rozstrzygnęły się przed przerwą. W 12. minucie na listę strzelców spisał się Wojciech Łysoń. Nieczęsto w futsalowych zmaganiach jedno trafienie decyduje o wygranej. Dzisiaj wydarzenie tego typu miało miejsce.

Lider futsalowej ekstraklasy Rekord Bielsko-Biała w niedzielnym meczu z Remedium Pyskowice wygrał ledwo ledwo. Jedynego gola spotkania z dziesiątym zespołem tabeli strzelił w 13 minucie Wojciech Łysoń i była to jedyna radosna chwila dla podopiecznych Adama Krygera w całym spotkaniu.

Plasujący się na pozycji lidera Futsal Ekstraklasy, bielski Rekord nie może pozwolić sobie na żadną wpadkę. Nic więc dziwnego, że na parkiet "biało-zieloni" wyszli spięci i zestresowani. Każdy mały błąd może kosztować utratę pierwszego miejsca i szansy na mistrzowski tytuł. Choć sytuacji Rekordziści mieli mnóstwo, to piłka do siatki wpadła tylko raz. W 12 minucie i 43 sekundzie bramkarza gości pokonał Wojciech Łysoń.

Remedium przegrało na wyjeździe z liderem rozgrywek, Rekordem Bielsko Biała 0-1.Takich emocji w końcówce spotkania Rekordu z Remedium chyba mało kto się spodziewał. Pyskowiczanie szukali bramki dającej jeden punkt, a okazji do tego im nie brakowało. – Pozostałe mecze do końca sezonu będą podobnie wyglądać – podsumował trener zwycięskiej ekipy, Adam Kryger.

Efektowna, szybka gra z dużą ilością bramkowych sytuacji i goli – tak stereotypowo można odnieść się do futsalowych meczów. Niedzielne starcie Futsal Ekstraklasy w Bielsku-Białej od tego scenariusza nieco odbiegło.