Medialne echa

Ciekawie działo się na parkiecie w Chorzowie oraz na bielskim Stadionie Miejskim, o czym czytamy w serwisie medialnym po meczach naszych futsalowców i futbolistów.

Clearex – Rekord

Clearex Chorzów wykonał kolejny krok, by na swój jubileusz 20-lecia... spaść z ekstraklasy. Chorzowianie dotkliwie przegrali z Rekordem, już w pewnym momencie pierwszej połowy przegrywali 0:5. Rekordzistów zwycięstwo ucieszyło średnio, bo swój mecz wygrała także Pogoń 04 Szczecin, więc bielszczanie pozostali na trzecim miejscu w tabeli.

Zakończył się sezon zasadniczy Futsal Ekstraklasy. W 22. kolejce Rekord mierzył się na wyjeździe z Cleareksem Chorzów.

Zakończyła się faza zasadnicza w ekstraklasie futsalu. Poznaliśmy odpowiedzi na ostatnie pytania. W kolejny weekend rozegrany zostanie finałowy turniej Pucharu Polski, a następnie rozpocznie się play-off oraz rozegrane zostaną mecze barażowe.

CLEAREX Chorzów przegrał u siebie z bielskim Rekordem 1:6 (1:5) w sobotnim meczu ostatniej kolejki ekstraklasy. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Paweł Budniak (19).

BKS Stal – Rekord

Bielskie trzecioligowe derby dla BKS-u! Mimo porażki Rekord zachował drugą lokatę, ale do prowadzącej Odry traci już 8 punktów.

W meczu 22. kolejki III ligi śląsko-opolskiej bialska Stal pokonała Rekord. W hicie kolejki III ligi Bialska Stal pokonała 3:1 Rekord Bielsko-Biała. Gospodarze już od początku ruszyli do ataku i po 20 minutach 2:0. Najpierw do bramki gości w 17 minucie piłkę po potężnym uderzeniem wpakował Chrapek, a 3 minuty później po dośrodkowaniu z rzutu rożnego na listę strzelców wpisał się Sobala.

Do bielskich derbów na Stadionie Miejskim to Rekord przystępował jako zespół wyżej notowany w III-ligowej stawce, w dodatku – mimo niedawnej porażki z rezerwami Podbeskidzia – posiadający miano derbowego hegemona.

Zamykający 22 kolejkę III ligi derbowy mecz trzeciej w tabeli drużyny BKS Stal z wiceliderem Rekordem rozpoczął się i zakończył się także po myśli gospodarzy.

Dopiero za szóstym razem BKS w derbowym meczu z Rekordem wywalczył 3 punkty. - To był kawał dobrej piłki - podkreślił trener zwycięzców, Rafał Górak.

Przed spotkaniem było wiadomo, że przynajmniej jedna z bielskich ekip straci punkty do liderującej Odry Opole, która wygrała w sobotę z rezerwami Podbeskidzia.