Aktualności - Futsal

Medialne echa

Garść relacji i foto-galerii z Final Four Halowego Pucharu Polski.

HPP 2016 (półfinał) Gatta Active Zduńska Wola – Rekord Bielsko-Biała

Osłabiona kadrowo Gatta Active przegrała w półfinale Pucharu Polski w Futsalu z Rekordem Bielsko Biała 2:7. Tym samym Rekord wziął rewanż za porażkę z Kocurami, która pozbawiła ich szans na walkę o Mistrzostwo Polski.

Klątwa gospodarza pucharowego Final Four trwa. Odkąd w 2011 roku trofeum to we własnej hali wywalczyła Wisła Kraków, nikomu nie udało się zdobyć Halowego Pucharu Polski na własnym terenie. W tym roku w półfinale z Rekordem Bielsko-Biała przegrała Gatta Active Zduńska Wola, stawiana jako faworyt rozgrywek. W finale Rekord zmierzy się z Red Devils Chojnice.

Gatta Active nie zdobędzie w tym roku podwójnej korony. Marzeń o pucharze Polski pozbawiła wczoraj naszych piłkarzy drużyna Rekordu Bielsko - Biała wygrywając aż 7:2 i biorąc srogi rewanż za niedawną ligową porażkę z Gattą na własnym boisku... 2:7.

Pokonali faworyta, zarazem gospodarza halowego Final Four futsaliści bielskiego Rekordu. Jutro staną do walki o trofeum.

W sobotę rozegrano w Zduńskiej Woli dwa półfinały rozgrywek o Puchar Polski. Red Devils Chojnice zagrał z Clearexem Chorzów, a Gatta Active Zduńska Wola z Rekordem Bielsko-Biała.

HPP 2016 (finał) Red Devils Chojnice – Rekord Bielsko-Biała

Ogromne emocje towarzyszyły finałowej rywalizacji o Puchar Polski w futsalu. W finałowym meczu Red Devils Chojnice okazało się lepsze od Rekordu Bielsko-Biała i to właśnie na północ Polski pojedzie okazały puchar.

Drużyna Red Devils Chojnice pokonała Rekord Bielsko - Biała w wielkim finale Halowego Pucharu Polski w Zduńskiej Woli. Spotkanie było niezwykle wyrównane, a o końcowym sukcesie zdecydowały futsalowe niuanse.

Red Devils Chojnice wygrali 2-1 (1-1) z Rekordem Bielsko-Biała w finale Pucharu Polski w futsalu rozegranym w Zduńskiej Woli i po raz pierwszy w swojej historii zdobyli to trofeum.

W finale turnieju o Puchar Polski w futsalu Rekord Bielsko-Biala przegrał z Red Devils Chojnice 1:2. W Zduńskiej Woli rozgrywano jest turniej Final Four Pucharu Polski w futsalu z udziałem drużyn z naszego regionu - Clearexu Chorzów i Rekordu Bielsko-Biała.

Półfinałowym zwycięstwem nad gospodarzem turnieju finałowego Halowego Pucharu Polski w Zduńskiej Woli, bielszczanie dali sygnał, że mimo personalnych osłabień mają apetyt na drugie w historii trofeum.

Rekord w wielkim finale Halowego Pucharu Polski! Piłkarze halowi z Bielska-Białej ograli w sobotę, 30 kwietnia, gospodarzy turnieju finałowego Halowego Pucharu Polski, rewanżując się tym samym Gatcie Active Zduńskiej Woli za niedawną porażkę, która wyrzuciła bielszczan za burtę walki o ligowe złoto.

Red Devils Chojnice po raz pierwszy w historii wywalczył Puchar Polski w futsalu. W finale Czerwone Diabły pokonały Rekord Bielsko-Biała 2:1.

Zespół Red Devils Chojnice wywalczył po raz pierwszy futsalowy Puchar Polski. W niedzielnym finale pokonał Rekord Bielsko-Biała 2:1 (1:1). Turniej Final Four rozegrany został w Zduńskiej Woli.

W niedzielę 1. maja 2016 roku drużyna Red Devils Chojnice po raz pierwszy w historii zdobyła Puchar Polski. W meczu finałowym nasi zawodnicy pokonali Rekord Bielsko-Biała 2:1 (1:1) po bramkach Oleksandra Bondara i Przemysława Laskowskiego.