Medialne echa

Ważny mecz, ważne punkty, czyli jeszcze o potyczce „rekordzistów” w Głogowie.

Trudno było wskazać faworyta w sobotnim spotkaniu w Głogowie. Typowanym przez wielu do zwycięstwa graczom Rekordu w tym roku zdobywanie punktów przychodzi z trudem, natomiast gospodarze u siebie potrafią sprawić problemy nawet najlepszym. I po części wszystko to się sprawdziło.

Rekord Bielsko-Biała na wyjeździe zmierzył się z KGHM-em Euromaster Chrobry Głogów.

Wyniki pięciu z sześciu meczów zakończonej w niedzielę 17. kolejki futsalowej ekstraklasy zostały ustalone w ostatniej minucie gry. Liderująca tabeli Gatta Active Zduńska Wola przegrała u siebie z beniaminkiem Nbitem Gliwice tracąc gola cztery sekundy przed końcem.

(...) Z kolei Rekord Bielsko-Biała pokonał w Głogowie miejscowy KGHM Euromaster 2:1. Wynik tego spotkania nie jest może sensacją, ale wygrana bielszczan do końca nie była wcale taka pewna. Bramkę na wagę trzech punktów jeden z faworytów do mistrzostwa zdobył w ostatniej minucie meczu z przedłużonego rzutu karnego.

www.tutajglogow.pl - KGHM Euromaster Chrobry Głogów przegrywa z wiceliderem. Zadecydowała końcówka

Bramka zdobyta w ostatniej minucie meczu sprawiła, że Rekord Bielsko-Biała opuścił Głogów z kompletem punktów. Podopieczni Tomasza Trznadla przegrali spotkanie 17. kolejki Futsal Ekstraklasy z wiceliderem rozgrywek 1:2. Jedyne trafienie dla KGHM Euromastera Chrobry Głogów zanotował Kamil Kaczmar.

Parady bramkarskie byłe ozdobą sobotniego meczu Futsal Ekstraklasy w Głogowie. Niestety piłkarze KGHM Euromastera Chrobry nadal nie mają na swoim koncie w historii ligowych występów zwycięstwa z Rekordem Bielsko-Biała. Rywal wywiózł z Wita Stwosza trzy punkty po wygranej 2:1.