Medialne echa

O remisowej potyczce Rekordu z Nbitem w przekazie medialnym.

Do drużyn z Gliwic Rekord w tym roku nie ma szczęścia. W dwóch pojedynkach z ekipami z tego miasta na własnym terenie zdobył tylko jeden punkt. Mecz z Nbitem zakończył remisem 2:2, chociaż na początku drugiej połowy bielszczanie przegrywali 0:2.

Do małej niespodzianki doszło na zakończenie 16. kolejki ligi futsalu. W Bielsku-Białej wicelider Rekord przegrywał z Nbit-em Gliwice 0:2, ale zdołał uratować punkt.

(...) Na pewno zadowoleni z łupu wyjazdowego mogą być kibice dwóch gliwickich ekip. Beniaminek Nbit zremisował z Rekordem Bielsko-Biała 2:2, chociaż na początku drugiej połowy gliwiczanie prowadzili różnicą dwóch goli. Gospodarze zdołali doprowadzić do wyrównania w ostatnich minutach meczu, gdy wycofali bramkarza.

Po zeszłotygodniowym zwycięstwie nad Red Dragons Pniewy, bielscy futsaliści do dzisiejszego starcia z Nbitem Gliwice przystępowali ze sporymi oczekiwaniami. „Kamyczkiem do ogródka” był również fakt, iż Rekord w pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami wygrał wysoko – 6:0.

W meczu kończącym 16. kolejkę spotkań o mistrzostwo Futsal Ekstraklasy - Nbit Gliwice zremisował z Rekordem Bielsko Biała 2:2. Bramki dla pomarańczowo-srebrnych zdobyli: Cygnarowski i Włodarek, dla gospodarzy natomiast trafiali: Douglas i Vakhula.