Medialne echa

„piekielnego remisu”, czyli raz jeszcze o podziale punktów w Chojnicach.

Kibice, którzy w niedzielny wieczór postawili na futsal miast finałowych emocji w piłce ręcznej na pewno tej decyzji nie żałowali. 40 minut emocji, 12 bramek - a tyle trafień w tym sezonie kibice jeszcze w żadnym meczu nie oglądali. I ostatecznie podział punktów, który nikogo nie zadowalał.

Rekord Bielsko-Biała nie potrafił wykorzystać sobotniego potknięcia lidera Gatty Active Zduńska Wola i również stracił dwa punkty. Pewne zwycięstwo odniosła natomiast trzecia w tabeli Pogoń '04 Szczecin.

Kibice zgromadzeni w niedzielny wieczór na chojnickiej hali oraz przed swoimi odbiornikami mieli przyjemność oglądać niesamowity spektakl. Mecz zamykający 13 kolejkę Futsal Ekstraklasy można z pełnym przekonaniem określić mianem zjawiskowego. Finalnie na tablicy wyników widniał rezultat 6-6.

Zwroty boiskowych wydarzeń, 12 goli, wykorzystany przedłużony rzut karny, po którym gospodarze ustalili wynik rywalizacji, sporo fauli, kilka żółtych kartek, zatem mecz na szczycie Ekstraklasy Futsalu miał zacięty przebieg. Pojedynek Red Devils Chojnice – Rekord Bielsko-Biała mógł się podobać.

Rekord Bielsko-Biała podzielił się punktami w wyjazdowym spotkaniu z Red Devils Chojnice. Zabrakło niewiele, bo na trzy minuty przed końcem spotkania "biało-zieloni" prowadzili dwoma bramkami, a na dwie wygrywali 6:5. Remis "czerwonym diabłom" zapewnił Olexandr Bondar, który strzałem z przedłużonego rzutu karnego zrównał się wynikiem z najlepszym strzelcem klasyfikacji indywidualnej Futsal Ekstraklasy.