Media o meczu

Dłuższe lub krótsze relacje oraz galerie zdjęć ze szczecińskiej konfrontacji mistrzów i wicemistrzów Polski w futsalu.

W Szczecinie spotkały się dwa najlepsze zespoły ubiegłego sezonu. Pojedynek mistrza z wicemistrzem zawsze budzi emocje. Wystarczyło przypomnieć fakt, że Pogoń była jedyną drużyną, która późniejszych złotych medalistów ograła dwukrotnie, a temperatura przed spotkaniem jeszcze rosła. Zanosiło się na hit kolejki, tymczasem po dwudziestu minutach gry było praktycznie po meczu.

Kiedy w 4. minucie meczu w Szczecinie gospodarze objęli prowadzenie nie można było w żadnym wypadku spodziewać się, że podrażnieni mistrzowie Polski rozgromią ekipę Pogoni.

Udanie zakończyła się wyprawa biało-zielonych do Szczecina. Mistrzowie Polski okazali się wyraźnie lepsi od zeszłorocznych wicemistrzów, którzy musieli przełknąć gorzką pigułkę.

Mistrzowie Polski z Cygańskiego Lasu mecz z wicemistrzem na jego terenie rozpoczęli źle, ale rytm właściwy złapali szybko. Rywalowi złudzeń nie pozostawili.

Jako pierwsza na prowadzenie wyszła szczecińska Pogoń '04, jednak "biało-zieloni" szybko się zrewanżowali i uderzyli ze zdwojoną siłą. Do przerwy prowadzili już 5:1!

Najwyraźniej kilka wolnych dni wystarczyło zawodnikom Rekordu na odpowiednią regenerację, po turnieju UEFA Futsal Cup w Rydze. W wyjazdowym spotkaniu w Szczecinie wysoko pokonali miejscową Pogoń 04.

Pogoń '04 Szczecin przegrała z Rekordem Bielsko-Biała 3:8. Dobry początek spotkania w wykonaniu Portowców nie zwiastował późniejszej klęski. To trzecia porażka naszych zawodników w tym sezonie

Halowi piłkarze Pogoni 04 Szczecin przegrali w sobotę z Rekordem Bielsko-Biała 3:8. To trzecia z rzędu porażka szczecińskich zawodników w ekstraklasie futsalu.

Pojedynek wicemistrzów Polski Pogoni z mistrzem Rekordem zapowiadał się najciekawiej w sobotnich grach 4. serii. Na boisku okazało się, że Górale aktualnie są lepsi do Portowców.