Media o Superpucharze

Poniżej echa medialne po niedzielnej, bielsko-krakowskiej konfrontacji o Superpuchar.

Wiślacy pod wodzą nowego trenera Krzysztofa Kusi, rozpoczynają sezon od efektownej wygranej w meczu o Superpuchar.

Wisła Krakbet Kraków zrewanżowała się za porażkę sprzed roku, pokonując dzisiaj Rekord Bielsko-Biała 4:1 (0:1) i sięgając po Superpuchar Polski w futsalu.

Wisła Krakbet Kraków wygrała 4-1 (0-1) z Rekordem Bielsko-Biała i zdobyła Superpuchar Polski w futsalu.

Przed rokiem to Rekord triumfował w meczu o futsalowy Superpuchar Polski. Dziś krakowska Wisła wzięła na bielszczanach rewanż. Sam mecz w hali pod Dębowcem miał dwie zgoła odmienne połowy.

Artur Popławski otworzył wynik spotkania pomiędzy bielskim Rekordem a Wisłą Krakbet Kraków, ale Superpuchar Polski trafił w ręce gości. Krakowianie byli skuteczniejsi.

Uwerturą zmagań ligowych, w których Rekord Bielsko-Biała będzie bronił tytułu mistrzowskiego było spotkanie o Superpuchar Polski. „Biało-zieloni”, podobnie jak rok temu rywalizowali o trofeum z Wisłą Krakbetem Kraków. Wówczas w Krakowie wygrali bielszczanie.

W hali pod Dębowcem toczyła się walka o to, kto zdobędzie futsalowy Superpuchar po raz drugi.

Bielscy piłkarze halowi przegrali mecz o Superpuchar Polski z Wisłą Krakbet Kraków 1:4.

Nasi zawodnicy, pod wodzą nowego trenera Krzysztofa Kusia, rozpoczęli sezon od efektownej wygranej w meczu o Superpuchar.

W meczach o Superpuchar obowiązuje ostatnimi laty jedna zasada - kto gra u siebie, ten przegrywa. Tym razem Wisła Krakbet Kraków zrewanżowała się Rekordowi Bielsko-Biała za ubiegłoroczną porażkę, choć do przerwy przegrywała.

W hali „Pod Dębowcem” zgromadziło się 900 kibiców, którzy po pierwszej połowie byl dumni z postawy zawodników Rekordu. Jednak podczas drugiej połowy nawałnica na bramkę Rekordu odwróciła diametralnie wynik jak i nastroje.