Aktualności - Futsal

Media o meczu

Medialne echa piątkowego zwycięstwa futsalowców...

Liderem po pierwszej rundzie w Futsal Ekstraklasie Rekord. Bielszczanie w ostatnim meczu wygrali w Głogowie i już ze spokojem mogą przyglądać się rywalizacji pozostałych ekip.

Na ostatni mecz pierwszej rundy rozgrywek Ekstraklasy futsalu ekipa bielskiego Rekordu, lidera w stawce, udała się do Głogowa.

Po zwycięstwie 2:0 w Głogowie z Euromasterem Chrobrym zespół Rekordu Bielsko-Biała wywalczył mistrzostwo półmetka ekstraklasy futsalu. Podopieczni Adama Krygera świąteczno-noworoczną przerwę spędzą w fotelu lidera.

Wstydu nie ma, wręcz przeciwnie. Na tle lidera ekstraklasy, podopieczni trenera Tomasza Trznadla zaprezentowali się z dobrej strony. Wczoraj (piątek 13 grudzień), Euromaster Chrobry Głogów zakończył debiutancką w swoim wykonaniu rundę w najwyższej klasie rozgrywkowej. Niestety, po raz pierwszy w tym sezonie, „Twierdza Głogów” została zdobyta. Komplet punktów ugrał Rekord Bielsko-Biała, zwyciężając w tym spotkaniu 2-0.

To już pewne. Rekord Bielsko-Biała jest liderem rozgrywek na półmetku Futsal Ekstraklasy. W zakończonym parę minut temu spotkaniu zawodnicy z Cygańskiego Lasu pokonali, niepokonany we własnej hali Euromaster Chrobry Głógów.

Porażką zakończył się mecz Euromastera Chrobrego Głogów z liderującym Rekordem Bielsko-Biała. Głogowianie ulegli 0:2. Strzelali Jan Janovsky w 23. minucie i Rafał Franz w 33. min.